MÖBLER / Bord / Pelarbord 10952340
nr 1095 2340
Pelarbord
Nyrokoko, diameter: 74, höjd: 75 cm, Björk
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 mars 2017
kl 19:15:04
13/3 12:20:28